O nas

Siedziba firmy znajduję się okolicach Dallas-Fort Worth w Texasie.

Rotobrush początkowo specjalizował się w czyszczeniu przewodów wentylacyjnych. Firma świadczyła usługi z zastosowaniem swojej własnej opatentowanej metody, która zakładała zintegrowanie przewodu podciśnieniowego oraz wałka czyszczącego. Ogromne zainteresowanie, które wzbudzało to innowacyjne rozwiązanie spowodowało, że Rotobrush z firmy czyszczącej stał się wiodącym dostawcą gotowych rozwiązań i produktów dla branży HVAC.W 1998 roku firma znalazła się na liście 500 najszybciej rozwijających się firm na rynku amerykańskim.

Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynkach międzynarodowych. Oprócz Stanów Zjednoczonych firma poprzez swoich dealerów oferuje urządzenia w Kanadzie, Wenezueli, Meksyku, Dubaju oraz w Europie.

ECA S.A. wyłączny autoryzowany dystrybutor na rynki europejskie

Firma ECA specjalizuje się w usługach z zakresu czyszczenia, projektowania i modernizacji systemów wentylacji i klimatyzacji. Działa na terenie całej Polski i świadczy usługi dla klientów ze wszystkich branż. Spółka zatrudnia ponad 40 pracowników w całej Polsce. Od 2014 roku jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem produktów przeznaczonych do profesjonalnego czyszczenia wentylacji firmy ROTOBRUSH INTERNATIONAL LLC.

System Rotobrush to opatentowane rozwiązanie, które opiera się na połączeniu podciśnieniowego przewodu ssącego z wałkiem czyszczącym. To rozwiązanie niezwykle ułatwia czyszczenie przewodów wentylacyjnych, a kompaktowe wymiary urządzenia sprawiają, że nie ma w zasadzie miejsc, do których nie dało się by dotrzeć.

ROTOBRUSH EUROPA

ECA S.A.
Wyłączny Autoryzowany Dystrybutor w Europie
Warehouse & Showroom
ul. Kineskopowa 1
05-500 Piaseczno

Tel: +48 22 853 45 42
Fax: +48 22 853 48 18

www.ec-a.pl

General Manager Sales
and Development

Artur Bargiel
+48 504 778 714
artur.bargiel@euroair.pl